Деякі факти та цікаві питання про мох:

 

Натуральний мох чи штучний?

Для озеленення та декорування приміщення використовується натуральний мох, але оскільки він перебуватиме в стабілізованому стані, він не росте.

 

Який колір натурального моху?

Існує величезна колірна палітра цієї рослини, але натуральний колір моху Ягеля біло-сірий. Кольоровий мох, який використовується в інтер'єрі, фарбуватися безпечними харчовими матеріалами.

 

Чи збирають декоративні панелі з моху пил?

Такий стабілізований мох на стіні та інших поверхнях зовсім не збирає пил. Ця рослина цікава своєю текстурою та щільністю, тому вважається, що мох просто відштовхує її.

 

Скільки років мох не втрачає свого вигляду?

Дотримуючись усіх рекомендацій мох залишатиметься свіжим і насиченим до 10 років:

-Уникати потрапляння води на мох.

-По можливості - уникати потрапляння прямих сонячних променів. -Підтримувати достатню вологість у приміщенні (не менше 40%). -Розміщувати на відстані від опалювальних приладів та кондиціонерів.

 

Чим пахне мох?

Запах моху, багатьом нагадує запах після дощу, він дуже легкий і не нав'язливий. Такий запах присутній у перші дні установки панелей, потім його можна буде почути лише на найближчій відстані.

 

У стабілізованому моху не заводяться комахи.

 

Стабілізований мох гіпоалергенний, не токсичний.

 

Про безпеку моху для маленьких дітей.

Якщо у вас в будинку маленька дитина і ви переживаєте за його здоров'я, то вам буде цікаво знати, що мох Ягель взагалі небезпечний для здоров'я. Навіть якщо дитина до 3-х років вирішить її з'їсти, то нічого страшного не станеться... Просто рекомендується випити кілька склянок молока чи води.

 

Від чого залежить відтінок моху і чому у різних партіях колір може відрізнятись?

Мох, в першу чергу, - це натуральна рослина, яка має свою унікальну структуру. Текстура моху відрізняється, в залежності від сезону збору моху, в результаті цього і колір у різних партіях може трохи відрізнятися. Але це не проблема, тому що під кожний проект заготовляється мох із однієї партії.

 

Розміщення моху на відкритих просторах.

Якщо ви хочете розмістити мох наприклад на терасі, то потрібно захистити мох від попадання вологи, наприклад дахом, який не протікає, і від прямих сонячних променів. У зимовий період такі панелі знімаються та зберігаються у закритому приміщенні.

 

Догляд та обслуговування моху:

1.Стабілізований мох не потребує поливу.

2. Не допускати попадання вологи

3. Уникати потрапляння прямих сонячних променів

4. Вологість у приміщенні 40-55%.

5.Температура у приміщенні від +5°С до +28°С.

6. Не потребує штучного освітлення. Оскільки мох перебувати у стабілізованому стані, може існувати без природних та штучних джерел світла.

7. радіатори та інші джерела тепла не повинні розміщуватися на відстані ближче, ніж 1,5-2 метри від стіни з мохом.

 

Якщо раптом мох підсох, чи потрібно його обприскувати?

Мох підсихає через низьку вологість у приміщенні, в такому разі його не можна обприскувати, а варто підняти вологість стандартним зволожувачем повітря. Комфортний рівень вологості 40-55%. Якщо відновити вологість, що рекомендується, мох швидко повернеться в колишній стан. Найголовніше, щоб на стіну з моху не попадала пара з зволожувача, тому встановіть її біля стіни і направте в іншу сторону. Буває мох підсихає із-за сонячних променів або прямого теплого освітлення, тоді варто лише поміняти умови та перемістити мох у комфортні для нього умови.

 

Поверхня стін та кріплення стінових панелей.

Озеленення стін мохом можна здійснювати тільки в приміщеннях з повністю завершеними будівельними та оздоблювальними роботами для уникнення попадання будівельного пилу та бруду. Ідеальна поверхня для кріплення звичайно гіпсокартон, але і бетонна поверхня не проблема, просто більш трудомісткий процес. Форми озеленення стін мохом Форма озеленення може бути абсолютно будь-яка, так як панелі можуть бути виконані на ДВП, пробковій основі, а можуть бути на м'якій повстяній основі.

 

 

 

На головну

Стабілізований мох від 700 грн\кг

 

Панелі зі стабілізованого моху від 6900 грн\м2