На всі товари Sogreen.com.ua надається гарантія.

 

Повернення товару, придбаного в магазині sogreen.com.ua здійснюється у випадках і згідно з умовами, регламентованими “Законом України про захист прав споживачів”. Якщо ви не задоволені своєю покупкою, ви можете обміняти товар протягом 14 днів після покупки.

 

Для того, щоб обміняти товар: переконайтеся, що товар, що повертається, відповідає належній якості і не має слідів зносу та пошкоджень.

У випадку, якщо ви вирішили відмовитися від товару у 14-денний термін, при цьому менеджер магазину помітив сліди зношування, вам може бути відмовлено у поверненні;

у разі відмови від товару, повернення готівки відбувається протягом 7 робочих днів після оформлення процедури повернення.

У разі, якщо повернення грошей здійснюється на банківський рахунок, строк може становити до 14 банківських днів;

повідомляємо вас про те, що всі витрати на доставку, у разі обміну або повернення товару, клієнт бере на себе.

 

Якщо ви бажаєте повернути або обміняти товар:

у разі відмови від товару, повернення готівки відбувається протягом 7 робочих днів після оформлення процедури повернення.

У разі, якщо повернення грошей здійснюється на банківський рахунок, строк може становити до 14 банківських днів;

у разі потреби, у спірних питаннях, та у передбачених законом нормах, магазин може вимагати експертну оцінку пошкоджень товару для виявлення причин несправності. Такі розгляди займають від 7 до 30 днів, а сторона, визнана винною у несправності товару, зобов'язується покрити витрати на проведення експертизи;

повідомляємо вас про те, що всі витрати на доставку, у разі обміну або повернення товару, клієнт бере на себе. обмін може бути проведений в офісі студії SO Green, в якому було здійснено покупку.

 

Ми маємо право відмовити у поверненні або обміні товару:

якщо немає документа, що підтверджує факт купівлі товару в нашому магазині.

якщо товар був в експлуатації, має дефекти або перебуває у неповній комплектації, крім випадків, передбачених гарантійним обслуговуванням; якщо з моменту придбання пройшло більше 14 днів, крім випадків, передбачених гарантійним обслуговуванням.

 

Товари за індивідуальним замовленням:

Будь-який товар який був виконаний за індивідуальним замовленням поверненню та обміну не підлягає.

Якщо характеристики товару виконаного за індивідуальним замовленням відрізняються від технічного завдання замовника, яке було погоджено при замовленні, тоді цей товар повертається для доопрацювання.

У разі персоналізації товару, який вже надано в магазині Sogreen.com.ua (персональне гравіювання, фарбування, тонування), товар поверненню не підлягає.

 

Для проведення ефективної та оперативної процедури повернення, будь ласка, передзвоніть за номером +38 063 253 73 69, або ви можете написати нам на пошту sogreenmoss@gmail.com

 

 

 

На головну

Повернення та обмін товарів